Internet Stacjonarny

Pobieraj bez limitu z prędkością do 1 Gbit/s!

Oferujemy najlepszą możliwą technologię dostarczania Internetu - światłowodem prosto do Twojego mieszkania! Dzięki temu, możemy zawsze zagwarantować Ci prędkość, którą kupiłeś.

Skonfiguruj ofertę
 

 

Internet nowej generacji dostępny już teraz – od ręki!

Nasz Internet światłowodowy to technologia nowej generacji. Dzięki czemu gwarantujemy Ci prędkość, którą kupiłeś i której potrzebujesz. Aż do 1 Gbit/s! Wybierz pakiet Internetu światłowodowego i zamów go w 3 prostych krokach. Sprawdź, który pakiet spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zaznacz go i następnie skontaktuj się z nami.

Wybierz pakiet
 

 

szybki internet

Najszybsze taryfy

Prędkość internetu aż 750mb/s!

szybka instalacja

Szybka instalacja

Już na drugi dzień od zamówienia

wsparcie

Wsparcie techniczne

7 dni w tygodniu czekamy aby Ci pomóc

 

Niezawodny i niesamowicie szybki

Nie będziesz musiał czekać wiele godzin na mozolnie ładujący się pasek pobierania. Ściągnięcie filmu,muzyki czy gry od teraz jest dużo szybsze. Wolne wczytywanie się stron Internetowych, wysokie pingi, lagi lub zerwane łącze - teraz to już przeszłość.Internet światłowodowy FORWEB to niezawodny kompan udanej rozrywki!

 

 

Teraz super szybki router D-LINK AC1200 DIR-825 
w świetnej cenie!

 

Wybierz umowę na okres 24-miesięczny. Otrzymasz niższy abonament oraz zaproponujemy Ci obniżoną cenę za router WiFi, działający w standardzie AC, który bez problemu poradzi sobie z setkami megabitów przesyłanymi w Twojej sieci domowej.

Zapytaj o promocję dla Ciebie!

 

 
 
 
 
  
                            
  • Dwa pasma sieci WiFi  AC1200 (867 Mb/s w5 GHz + 300 Mb/s w2.4 GHz)
  • Technologia 802.11ac
  • Port Gigabit WAN oraz 4 porty Gigabit LAN

 

Dlaczego światłowód jest lepszy?

oczywiście dzisiejsze komputery posiadają karty sieciowe o maksymalnej szybkości 1Gbit/sale z czasem na pewno będą rozwijały się dalej a nasze okablowanie jest już na to gotowe!

dzięki całkowitej odporności na zakłócenia, medium światłowodowe zapewnia najwyższą jakość
połączeń „ze światem” oraz zdecydowanie najniższe pingi np. w grach online

kabel światłowodowy nie jest przewodnikiem prądu ( jest dielektryczny ) 
nic nie wydarzy się więc z nim podczas burzy

nawet jeżeli podłączysz wiele komputerów i wiele telewizorów HD czy UltraHD 
w kablu światłowodowy wciąż zostanie miejsce dla kolejnych usług czy urządzeń

 

Internet światłowodowy – dla domu i dla bloku w Łodzi i okolicach

Zapewniamy tani internet światłowodowy zarówno dla mieszkańców domków jednorodzinnych, jak i kabel światłowodowy dla budynków wielorodzinnych. Nasz router światłowodowy zapewnia wszystkim łódzkim (i nie tylko) klientom zawrotną prędkość połączenia z siecią – aż do 1 Gb/s. To internet bez limitu pozwalający nie tylko swobodnie przeglądać ulubione strony, korzystać z portali społecznościowych (takich jak Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat czy inne), oglądać filmy i seriale (np. za pośrednictwem Netflix czy Youtube), jak i grać w gry, czy po prostu pracować online. Niewielka opłata, brak limitów, a do tego duża prędkość pobierania i wysyłania – to największe atuty naszego internetu światłowodowego. Ponadto nasi klienci mieszkający w Łodzi, Zgierzu, Rzgowie, Pabianicach i okolicach mogą liczyć na prezent – głośnik bluetooth!