System MMS

Kompleksowe rozwiązanie dla ISP

Multi Management System

jest autorskim rozwiązaniem przygotowanym przez firmę Forweb S.C i przeznaczonym przede wszystkim dla małych i średnich dostawców usług internetowych, takich jak dostęp do internetu i telefonia VoIP oraz telewizji kablowej. System został opracowany z myślą usprawnieniu pracy firm świadczących tego typu usługi poprzez wyeliminowanie ograniczeń, z jakimi związane jest korzystanie z dostępnych rozwiązań opensource.

 

Wdrożenie rozwiązania MMS

jest dużo tańsze niż podobnych systemów kierowanych do dużych operatorów, ale oferuje zbliżone funkcjonalności. Tym bardziej, że najmniejszym ISP proponujemy MMS w wersji online – jako usługę MMS Panel Wirtualny, która pozwala korzystać w wszystkich modułów platformy MMS, ale nie wymaga inwestycji w infrastrukturę sieciową, serwery czy bazy danych.

 

Dla kogo jest kierowane nasze oprogramowanie?

Z platformy może korzystać praktycznie każda firma ISP niezależnie od technologii, w oparciu o które świadczy usługi, oferowanych pakietów, proponowanych promocji czy ilości obsługiwanych klientów. Tylko w przypadku MMS Panel Wirtualny ograniczeniem jest ilość obsługiwanych Abonentów.  Aplikacja napisana została w PHP, Perl i C w taki sposób, aby możliwe było jej uruchomienie na typowej preinstalowanej maszynie z Linuxem/Free BSD z wykorzystaniem Apacha, MySQL, PHP. Forweb S.C. oprócz stabilnej platformy zapewnia także profesjonalne wsparcie techniczne, a dla zainteresowanych – otwarcie części kodu.

Odwiedź dedykowaną stronę produktu

Poznaj więcej szczegółów dotyczących produktu oraz aktualną ofertę

 

odwiedź stronę