O firmie

Dlaczego Forweb?

FORWEB to jeden z największych lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. Firma działa od 1994 roku i świadczy swoje usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi, ale usługi dostępne są również w okolicznych miejscowościach oraz Legionowie i Wieliszewie (woj. mazowieckie).

Aktualna oferta FORWEB obejmuje:

w zależności od technologii, w jakiej jest wykonane podłączenie oraz lokalizacji, aktualnie oferujemy prędkości od 10 Mb/s aż do 750 Mb/s. Dzięki temu każdy Abonent może dobrać łącze odpowiednie dla jego potrzeb.

już ponad 200 kanałów cyfrowych (w tym ponad 70 HD) oraz dodatkowe możliwości, które zwykłą telewizję zmieniają w nowoczesną platformę multimedialną (m.in. nagrywanie programów bez dysku, timeshifting, przewodnik po programach, blokada rodzicielska).

atrakcyjne abonamenty z wliczonym kapitałem darmowych minut oraz numerem z wybranej strefy numeracyjnej, a także szereg usług dodatkowych, m.in. transmisja video, usługi faksowe, funkcje zawieszania i przekierowania połączeń, zestawiania połączeń konferencyjnych czy prezentacja numeru osoby dzwoniącej.

oferowane systemy umożliwiają transmisję obrazu przez internet i nie wymagają instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, a przyłączenie odpowiednich urządzeń i czujników pozwala zbudować system przeciwpożarowy czy system kontroli dostępu.


 


26

lat doświadczenia


1200

km światłowodów


30

pracowników

Klientom biznesowym FORWEB proponuje ponadto usługi hostingu i kolokacji, a także kompletne pakiety usług obejmujące dostęp do internetu, telefonię VoIP oraz hosting. Z myślą o operatorach ISP przygotowany został natomiast autorski system do zarządzania usługami i rozliczania abonentów Multi Management System (MMS).

FORWEB jest współzałożycielem Konsorcjum Metroport oraz LIX – Łódzkiego Węzła Wymiany Ruchu Międzyoperatorskiego. Obie inicjatywy skupiają lokalne firmy ISP w celu dostarczania mieszkańcom nowoczesnych, niezawodnych i korzystnych cenowo usług telekomunikacyjnych.

FORWEB to nie tylko nowoczesne technologie, ale także życzliwy i profesjonalny zespół specjalistów, którzy chętnie służą radą i pomocą. Wysoką jakość usług oraz obsługi Abonenta potwierdza przyznany w 2009 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej Certyfikat ,,Uczciwy Transfer”. FORWEB jest pierwszym i dotychczas jedynym łódzkim dostawcą wyróżnionym przez UKE.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Działem Handlowym: tel. 42 235 1000 lub handlowcy@4web.pl.

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.