Telewizja cyfrowa MetroTV

225 kanałów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku - w tym 93 w HD

Poznaj telewizję, jakiej nigdy nie oglądałeś. Zasmakuj w najczystszym obrazie i dźwięku, korzystaj z nowoczesnych udogodnień takich jak PVR, CatchUP czy Pause. Zatrzymuj, przewijaj, nagrywaj. Na wielu kanałach jednocześnie, bez ograniczeń.

Skonfiguruj ofertę

 

forweb telewizja cyfrowa

Mamy dokładnie to, czego Ci potrzeba!

  • 225 kanałów w cyfrowej jakości obrazu, w tym 93 w jakości HD, pośród których każdy z domowników znajdzie coś dla siebie.
  • nPVR, innowacyjna opcja, która pozwoli Ci nagrać i obejrzeć w dowolnym momencie, dokładnie to co lubisz. 
  • CatchUP TV, czyli usługa przewijania dostępna na wybranych kanałach – nawet do 24 godzin. Teraz nic już Cię nie ominie!
  • Pause (czyli zatrzymywania filmów, seriali i nie tylko na wybranych kanałach), grupowanie kanałów i tworzenie z nich do 5 różnych list, a także
  • EPG (czyli wygodny przewodnik po wszystkich kanałach).
  • MetroTV czyli telewizja dostępna na urządzeniach mobilnych w domu abonenta usługi MetroTV ( usługi telewizyjne świadczone są przy współpracy z Metroport Sp. z o.o. i MetroTV Sp. z o.o.

 Skonfiguruj ofertę

forweb pvr

nPVR

Nagrywaj wybrane programy
i odtwarzaj je kiedy chcesz

forweb catchup

CatchUP

Przewijaj programy nawet
do 24 godzin

forweb ulubione

Ulubione

Stwórz listę najczęściej odtawanych
kanałów telewizyjnych

forweb profilowanie

Profilowanie

Rozwiń swój telewizor
o spersonalizowane konta

forweb program tv

EPG 

Korzystaj z wygodnego 
programu telewizyjnego

 

Pakiet telewizyjny

Atrakcyjne pakiety telewizji cyfrowej

Najlepsza jakość sygnału i wiele nowoczesnych funkcji takich jak nPVR, CatchUP TV czy Pause. Sprawdź pełną ofertę telewizji cyfrowej i skonfiguruj pakiet dopasowany do Twoich potrzeb!

Sprawdź ofertę

pakiet telewizyjny forweb

 

Najlepsza telewizja cyfrowa - Łódź i okolice

Nasza cyfrowa telewizja to jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Mamy w swojej ofercie zarówno kanały tv Polsat, jak i telewizji TVN (do tego pełna oferta Polsatu). Usługi, które dostarczamy stanowią najlepsze połączenie tego, co ma w sobie telewizja naziemna oraz telewizja satelitarna – niezawodność, dużą ilość kanałów o różnej tematyce, a do tego atrakcyjne warunki cenowe i elastyczne formy umowy (na 12 bądź na 24 miesiące). Dla mieszkańców Łodzi mamy programy telewizyjne, które zaspokoją oczekiwania każdego widza. Bajki dla najmłodszej widowni, czyli dzieci. Programy tematyczne (kuchnie, podróże, sport, nauka, moda), jak i liczne kanały sportowe i informacyjne. Telewizję cyfrową Forweb w Łodzi polecamy każdemu, dla kogo liczy się jakoś oraz przystępna cena.