Osiedle SOKOŁÓWKA w zasięgu FORWEB!

W porozumieniu z developerem SGI, realizującym inwestycję „Osiedle SOKOŁÓWKA”, doprowadziliśmy przyłącze światłowodowe do w/w lokalizacji. W każdym lokalu znajduje się światłówód FORWEB, dzięki któremu możemy zaproponować nieograniczone możliwości naszej oferty.

SOKOŁÓWKA to nowopowstałe osiedle przy ul. Świętej Teresy, w malowniczej części Łodzi – Julianowie. Pierwszy etap inwestycji to 4 budynki oferujące 158 komfortowych mieszkań. Inwestycję wyróżnia klasyczna i elegancka architektura o ciepłej, jasnej kolorystyce. Kaskadowy układ budynków wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu. Bogactwo zieleni i urokliwe stawy stanowią niewątpliwy atut tego osiedla i pozwalają na spędzenie aktywnego czasu na łonie natury, nieopodal domu.

Więcej o inwestycji tutaj -> http://www.sgi.pl/mieszkania-lodz/sokolowka-apartamenty/

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z pełnej oferty FORWEB – Szybkiego Internetu Światłowodowego, Telefonii Stacjonarnej oraz Telewizji Cyfrowej MetroTV. Już na etapie budowy FORWEB wykonał przyłącza w technologii FTTH (Fiber To The Home – tłum. „Światłowód Do Domu”) i dzięki tej technologii gwarantujemy Państwu usługi nowoczesne i niedostępne do tej pory na rynku.

Dlaczego wybrać FORWEB?

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla mieszkańców osiedla SOKOŁÓWKA.

Jak zamówić usługi FORWEB?

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 42 2351000 oraz drogą elektroniczną pod adresem handlowcy@4web.pl.

Istnieje również możliwość umówienia się z Przedstawicielem FORWEB lub skonfigurowania własnej oferty.

Skonfiguruj ofertę

Zobacz również

Gala KSW 47: The X-Warriors

Nowe stawki za połączenia międzynarodowe w UE

Eurosport tylko w HD!

Gala KSW 45. Aktywuj dostęp do transmisji.

Gala KSW 46. Aktywuj dostęp do transmisji.