ikona forweb.tv

Telewizja, tak jak lubisz.

Na laptopie, tablecie, smartfonie.

 

 

FORWEB.TV

Telewizja online FORWEB.TV to usługa stworzona z myślą o tych, którzy kochają telewizję, jednak nie zawsze mają czas lub możliwość oglądania jej w tradycyjny sposób na telewizorze. To innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich mobilnych, którzy nie zawsze mogą spędzić czas przed telewizorem. Jednocześnie nie rozstają się ze swoim smartfonem, a tablet i komputer znajduje się
zawsze w zasięgu ich ręki.

FORWEB.TV To wreszcie propozycja dla tych, którzy chcą w pełni decydować gdzie, jak i kiedy oglądają swoje ulubione programy oraz seriale. FORWEB.TV to oferta dla Ciebie, abyśmy mógł oglądać telewizję, tak jak lubisz.

Kto może skorzystać z oferty telewizji internetowej FORWEB.TV? Z usługi telewizji online korzystać mogą wszyscy nasi Abonenci, którzy wykupili dowolny pakiet telewizji cyfrowej.  Przejdź do FORWEB.TV, zweryfikuj swoje konto i zacznij korzystać z FORWEB.TV już dziś!

 

Otwórz FORWEB.TV

 

forweb.tv interfejs

 

forweb tv laptop

Czas na zmiany.

Stopniowo zbliżamy się do momentu, w którym jako społeczeństwo będziemy spędzać więcej czasu w internecie niż przed ekranami telewizorów. Coraz częściej poszukujemy czegoś więcej niż tradycyjnej telewizji. FORWEB.TV to odpowiedź na następujące zmiany. To nowoczesna telewizjia dostępna na wielu urządzeniach jednocześnie. To możliwość przewijania wybranych programów nawet o 24 godziny wstecz. To także możliwość profilowania i personalizacji telewizji według prywatnych preferencji. 

 

Zarejestruj się

Poznaj FORWEB.TV:

FORWEB.TV to telewizja dostępna online - na telefonie, tablecie, laptopie. Jest to usługa pozwalająca ogladać kanały telewizyjne w czasie rzeczywistym.

Z usługi FORWEB.TV mogą korzystać wszyscy nasi klienci, którzy wykupili dowolny pakiet telewizji cyfrowej.

Stale staramy się rozwijać gamę kanałów telewizyjnych dostępnych online w usłudze FORWEB.TV. Aktualna lista kanałów dostępna jest pod linkiem forweb.tv/lista-kanalow po zaznaczeniu opcji "tylko online"

Tak. Wszyscy nasi abonenci, którzy wykupili usługe telewiji cyfrowej uzyskują także nieodpłatnie dostęp do telewizji online FORWEB.TV

Aby zalogować się do aplikacji forweb.tv należy wejść na stronę forweb.tv/rejestracja i postępować zgodnie z instrukcją.

Nie masz jeszcze naszej telewizji?

Wybierz jeden z 4 dostępnych pakietów telewizji cyfrowej i już dziś zamów telewizję do swojego domu:

 

  • - Zamów poprzez konfigurator usług dostępny w tym miejscu
  • - Zadzwoń do nas 42 235 1000
  • - Napisz do nas handlowcy@forweb.pl

 

Korzystasz już z naszej telewizji cyfrowej? Zacznij korzystać także z telewizji online forweb.tv